Skip to main content

Основи програмування на Java


автор Ігор Деркач

ПРО ЦЕЙ КУРС

Java є однією з найпопулярніших мов програмування, що використовуються розробниками програмного забезпечення на сьогоднішній день. Ядро мови використовується при розробці Android-додатків, а також широко використовується в веб-розробці, а саме в серверній частині. Якщо ви новачок в програмуванні на Java і хочете почати створювати свої застосування, цей курс є чудовим місцем, щоб почати роботу.

Навіть якщо у вас немає думки про кар’єру розробника з використанням Java, ці лекції будуть відмінним вибором для початківців завдяки простоті використання мови. Ви отримаєте міцний фундамент в області інформатики та об'єктно-орієнтованого програмування, а також станете на шлях до успіху в якості інженера-програміста.

Даний курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування так і людьми, які хочуть покращити свої знання з певних нюансів мови. Після його завершення ви зможете писати програми на Java, і будете мати основу, необхідну для подальшого поглиблення своїх знань та навичок в програмуванні.

Вимоги до слухачів

Курс вимагає базових знань з програмування та знання принципів об’єктно орієнтованого програмування (ООП). Бажаними є базове знання англійської мови та вміння мислити аналітично.

СТАРТ КУРСУ

15 лютого 2017 року.

Викладачі

Course Staff Image #1

Ігор Деркач

Випускник радіофізичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка 2007 року. Більше 8 років досвіду в Java і J2EE, більше 5 років досвіду викладання як Java / Java EE trainer.

З 2012 року є EPAMівцем, підготував понад 200 junior фахівців за напрямом Java Developer і Automation Tester in Java.

Поширені запитання

Коли буде відома точна дата початку курсу?

Про точну дату початку курсу ми повідомимо в жовтні 2016 року на цій сторінці, а також на сторінках Prometheus у соціальних мережах. Долучайтеся до наших спільнот в Facebook, ВКонтакті та Twitter, щоб вчасно дізнатися про дату початку цього курсу, а також стежити за анонсами нових курсів!

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних у межах курсу матеріалів буде достатньо для успішного його закінчення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення цього курсу?

Так! Успішно виконайте усі завдання курсу й отримайте сертифікат про його закінчення з підписом викладача!

У який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Classes Start

    Курс доступний постійно
Enroll