Skip to main content

Основи тестування програмного забезпечення (курс завершено)


Lviv IT School
Enrollment in this course is by invitation only

Про курс

Курс розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ сфері чи відповідної освіти. Цей курс включає базові знання необхідні тестувальнику програмного забезпечення. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ. Вони працювали і продовжують працювати на проектах всесвітньо відомих компаній.

Це курс розповідає чим саме займаються тестувальники та допоможе розпочати опановувати нову професію.

Програма курсу

  1. Тиждень 1 - Загальні концепції тестування.
  2. Тиждень 2 - Процес розробки програмного забезпечення та тестування.
  3. Тиждень 3 - Типи тестування. Аналіз вимог.
  4. Тиждень 4 - Тестові випадки та техніки тест дизайну.
  5. Тиждень 5 - Пошук та відслідковування дефектів. Підсумок.

Партнер курсу

Lviv IT School – це навчальна установа, яка готує спеціалістів різних напрямків у сфері ІТ: тестувальників, програмістів, ПМ та дизайнерів. Наша місія – надавати IT освіту яка покращує життя людей та змінює суспільство. Допомогти кожному розкрити свій потенціал в IT індустрії.

В 2013 році школа здобула Всеукраїнську нагороду The Best Professional in IT Education (Ukrainian IT Awards). В рамках IT Jam «Meet&Mix!», що відбувся 21 березня 2015 року, Lviv IT School здобула нагороду IT Education Awards 2015 «From passion to action» в номінації “The most innovative educational program”. Ця нагорода призначена для тих, хто активно розвиває ІТ індустрію в Україні, надихаючи та навчаючи нових ІТ спеціалістів.

Багато випускників LITS на сьогоднішній день працюють в провідних ІТ компаніях України і Польщі, школа є лідером по коефіцієнту працевлаштованих випускників у сфері ІТ освіти в Україні. Статистика за минулий рік показує, що близько 70% наших студентів працевлаштовуються в провідні IT компанії.

Рекомендована базова підготовка

Англійська мова на рівні Pre-Intermediate, базові навички знання ПК.

Викладачі курсу

Викладач курсу Юрій Кутельмах

Юрій Кутельмах

Більше 4-х років досвіду в сфері тестування програмного забезпечення.
Юра вважає, що розширення професійного світогляду, постійне вдосконалення і самоосвіта, є запорукою успішного розвитку та кар’єрного зросту. Директор Lviv QA School.

Викладач курсу Денис Сорохан

Денис Сорохан

QA Engineer.
Денис розпочав свою кар'єру в 2010 році. За цей час він брав участь в декількох проектах, що відрізнялись між собою технологіями та величиною команди, де отримав різноманітний досвід та знання. Завжди орієнтований на результат та успіх команди. Останнім часом знайшов себе у Business Intelligence домені, а зокрема в тестуванні Big Data. Переконаний, що людина може осягнути все чого забажає, було б бажання.

Запитання

А що воно таке – працювати тестувальником?

Зазвичай складається так, що тестувальники є дуже соціальними істотами, тому в команді панує завжди класна та дружня атмосфера. Окрім того тестувальники є дуже важливими людьми, бо без їхнього «зеленого світла» продукт не піде до запуску чи розвитку. Вам відомо, що зарплати в ІТ сфері є найвищими в Україні, а, оплата праці тестувальників лиш на 20-25% поступається оплаті розробників, тому засмучуватися через це не доведеться. Насамкінець ми завжди працюємо з проривними технологіям, а стояти на витоку змін – це дуже круто!

Чи можу я приєднатися, якщо я не програміст?

Звичайно, що так! Програма адаптована аналогічно і для людей, життя яких ще не пов’язане з комп’ютерними науками та програмуванням. Незалежно від статі, досвіду, типу освіти чи віку.

А якщо мені 35, то це ще не пізно приєднатися?

Вік не має значення. Навпаки, старшим бути цікавіше, бо є вже більше досвіду та розуміння багатьох процесів, і це можна використати як при навчанні та працевлаштуванні, так і при виконанні обов’язків безпосередньо.

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи отримаю я сертифікат після закінчення курсу?

Звичайно! У Вас є можливість отримати як безкоштовний сертифікат, так і верифікований. Що таке верифікований сертифікат детально описано ось тут: Про сертифікати
Безкоштовний сертифікат отримають всі, хто успішно завершить курс та набере понад 56 балів за результатами усіх тестів.

Щоб стати верифікованим студентом небхідно зареєструватись через особистий кабінет:

Зверніть увагу, що замовити верифікований сертифікат можна лише до дати відкриття фінального іспиту.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час протягом курсу.

  1. Classes Start

  2. Classes End