Skip to main content

СМС – Система Менеджменту Ситуацій


Apple Consulting

Про курс

«СМС – Система Менеджменту Ситуацій» – унікальний курс, який увібрав найсучасніші світові досягнення у системі прийняття рішень. Цей курс пропонує слухачам конкретний метод прийняття надефективних рішень. Курс розроблений компанією Apple Consulting® спеціально для «Prometheus» та заснований на досвіді у застосуванні цього методу в професійній діяльності та особистому житті членів команди та клієнтів (власників або топ-менеджерів).

Ви дізнаєтесь про основні причини помилок у рішеннях в різноманітних ситуаціях як у професійному, так і в особистому житті. А головне – опануєте конкретний п’ятикроковий метод прийняття в рази ефективніших та швидших рішень. Застосування цього методу допоможе вам у ситуаціях, в яких ви вважали, що знаходитесь у глухому куті. Це наче ключ, що допомагає відчинити усі двері.

Для кого цей курс

Курс корисний власникам, топ-менеджерам та всім, хто стикається з різними невирішеними та складними ситуаціями й викликами. Цей курс для вас, якщо ви стикнулися з такими ситуаціями:

 1. Складні стратегічні та тактичні виклики, яким дуже важко дати раду.
 2. Особисті стратегії та тактики у житті.
 3. Професійні ситуації, коли перед вами щоденно постають дилеми та ви знаходитесь у стані постійного «гасіння пожеж».
 4. Хронічні конфлікти та неприємності у стосунках з людьми: з членами команди, з партнерами, у родинах, з дітьми тощо.
 5. Речі, які ми знаємо, що мали б робити, але не робимо і незадоволені цим.
 6. Речі, які ми знаємо, що не мали б робити, але робимо.
 7. Прийняття рішень інтуїтивно або емоційно.
 8. Прийняте колись рішення виявилось помилковим, але ви хочете винести певні уроки, аби не повторювати такі помилки надалі.

Завдяки роботі на курсі ви отримаєте:

 1. Розуміння типових помилок у прийнятті рішень.
 2. Методологію прийняття рішень, яка складається з 5 кроків.
 3. Опануєте спеціалізоване програмне забезпечення для підтримки прийняття рішень.
 4. Отримаєте сертифікат про проходження курсу після успішного складання тестів.

Структура курсу

Курс розрахований на 4 тижні. Як і будь-який курс на Prometheus, він побудований на кращих техніках передачі знань міжнародних порталів онлайн-навчання. Він містить комбінацію відеолекцій, обговорень на форумі за участю Юлії Плієвої в активній фазі курсу, тестів та основного завдання.

На першому тижні курсу ви дізнаєтесь про еволюцію інструментів теорії обмежень та інших методів розробки рішень, які результувались методом СМС (або ProConCloud). А також довідаєтесь про дві перші типові помилки в прийнятті рішень та опануєте перші два кроки методу в спеціалізованому програмному додатку HARMONY.

На другому та третьому тижнях ви продовжите опановувати метод. Юлія Плієва буде демонструвати власний приклад з її пригод в Індії. Також упродовж цих навчальних тижнів на вас чекають ексклюзивні інтерв’ю зі світовими експертами.

Так, на другому тижні курсу автор методології прийняття рішень ProConCloud доктор Алан Барнард, визнаний світом експерт з ТОС, генеральний директор «Goldratt Research Labs», відповідає на питання Юлії Плієвої та розкриває безліч інсайтів про те, коли варто, а коли не варто застосовувати інтуїцію у прийнятті рішень. Як і навіщо уповільнити мисленевий процес задля збільшення «разів попадань» у правильне для вас рішення. Алан розкриває результати багаторічних досліджень у сфері прийняття рішень.

На третьому тижні курсу експерт світового рівня пан Енді Коен, генеральний директор з припущень компанії «Andy Cohen Worldwide», один з авторів «The New York Times», частий спікер TEDex, автор книги «Challenge Your Assumptions, Change Your World» розповість, як вперше через магію відкрив для себе важливість припущень у прийнятті рішень і як це зумовило усе його життя. Енді ділиться захопливими та унікальними кейсами з міжнародної практики та особистими історіями, у яких робить важливі висновки про те, що розв’язка важких ситуацій завжди у нас в голові. Як змінювати реальність за допомогою власних припущень – ось багатство третього тижня курсу.

На четвертому тижні курс містить експериментальні блоки. Запропонований метод вирішення дилем буде апробований людьми різного рівня менеджменту та в різних ситуаціях на ваших очах. Ви побачите, як усього за 40-50 хвилин людина, яка вважала неможливим знаходження інших рішень, змогла це зробити за допомогою СМС. Такі зустрічі ми проводимо з Наталею Донцовою, старшим офіціантом одного з кращих ресторанів Києва «Фелліні». З Максом Яковером, генеральним директором унікального технологічного містечка «UNIT.City», за 50-60 хвилин ми розробимо напрямки рішень важливої стратегічної дилеми, рішення якої у Макса вже було. Але за допомогою методу ми знайшли не менш потужні альтернативи.


Застосуй СМС та відчуєш прогрес.

Автор та ведуча курсу

Юлія Плієва

Юлія Плієва

Генеральний директор Apple Consulting®.

Юлія отримала освіту в Київському національному економічному університеті, закінчивши з червоним дипломом факультет «Міжнародної економіки і права» і отримавши диплом магістра економіки у галузі управління міжнародним бізнесом. На початку 2006 року Юлія завершила своє навчання в Goldratt Schools (Литва) і пройшла сертифікацію TOCICO (Міжнародна сертифікаційна організація з теорії обмежень) (США). Юлія також є ТОС-експертом у сфері маркетингу і продажів, пройшовши навчання в Голландії в компанії SFS Co. (Solutions For Sales Company). Є членом TOCICO і постійним учасником Щорічної Світовий TOCICO конференції.

Свої перші кроки в бізнесі Юлія зробила ще у 90-тих роках, працювала у компанії свого батька, що займалася торгівлею нафтопродуктами. З 1996 по 1998 року Юлія очолювала цю компанію. Прийнявши рішення про продовження кар'єри в консалтинговому бізнесі, вона стала працювати в міжнародній консалтинговій компанії «Dr. Wieselhuber & Partner GmbH» (Мюнхен, Німеччина). Під час роботи в цій компанії Юлія як старший консультант брала участь у проектах сприяння Фонду державного майна України в процесах приватизації, в проектах створення спільного підприємства з «Creditreform» в Україні з надання кредитних довідок про компанії Європи та світу. А також реалізувала інші комерційні проекти для українських компаній в області розробки загальної стратегії розвитку бізнесу та маркетингової стратегії.

З 2000 року Юлія в Apple Consulting®. У компанії Юлія займається питаннями стратегічного розвитку та операційним управлінням самої компанії. Також Юлія реалізує проекти для клієнтів з розробки стратегії, створенні або вдосконаленні системи управління компанією або холдингами. У проектах впровадження ТОС Юлія виступає як експерт в області стратегії, маркетингу і продажів. Окремими проектами Юлії є проекти із застосування інструментів розумових процесів в компаніях для поліпшення стратегії та тактики ведення бізнесу. Юлія викладає у Києво-Могилянській бізнес-школі.

Юлія є переможцем у міжнародному конкурсі Ernst&Young «Підприємець року в Україні» (2007) у номінації «Молодий підприємець». Автор численних публікацій у провідних медіа України. Автор двох безкоштовних онлайн-курсів на платформі «Prometheus».

Гостьові експерти курсу

Алан Барнард

Доктор Алан Барнард

Генеральний директор «Goldratt Research Labs».

Один з провідних світових експертів відомої методології управління організаціями – теорії обмежень (ТОС). Понад 20 років Алан працював з автором теорії обмежень — доктором Елі Голдратом. Вони займалися дослідженнями, науковою розробкою та впровадженням ТОС у великих організаціях приватного та державного секторів. Після смерті Елі Алан очолив дослідження та розробку нових додатків ТОС. Під його керівництвом у «Goldratt Research Labs» розроблений на основі методологій «Грозова хмара», «Матриця змін» та «Плюс-мінус» ефективніший інструмент для прийняття рішень – «ProConCloud». Алан виступає стратегічним радником таких компаній, як Microsoft, Cargill, ABB, Nike, Tata Steel, BHP, Daiwa House, Fujitsu і Penguin Random House та багато інших.

Алан і його команда вкладають третину свого часу та досвіду в ряд некомерційних організацій задля вирішення глобальних проблем за допомогою ТОС.

Алан також є розробником спеціалізованого програмного забезпечення HARMONY, яке створено для підтримки прийняття рішень, розробки та реалізації «Дерев Стратегії» та «Тактики організацій». Це спеціалізоване програмне забезпечення у 2013 році було номіноване на премію Silicon Valley Business App.

Енді Коен

Енді Коен

Генеральний директор з припущень «Andy Cohen Worldwide», популярний і визнаний TEDx-спікер, відомий автор «New York Times» та міжнародний інтелектуальний лідер.  Він має ступінь з експериментальної психології та кімнату, повну престижних рекламних нагород. Його книга «Challenge Your Assumptions, Change Your World» дає читачам можливість навчитися робити бізнес-рішення краще і швидше. Окрім справ, Енді викладає в деяких найвідоміших університетах світу, включно з університетом Нью-Йорка, університетом Корнелла та Дюка, ISB (Індія), Катарським центром лідерства та CKGSB (Китай).

«Andy Cohen Worldwide» — глобальна консультативна фірма, що допомагає міжнародним компаніям швидше та ефективніше приймати рішення. Компанія обслуговує таких клієнтів, як American Express, Bombardier, Citi, HSBC, Nestle, Novartis, Pfizer, SAP, Infosys, World Bank та інших.

http://andycohen.com/


Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

 1. Classes Start

  Курс доступний постійно
Enroll