Skip to main content

Word та Excel: інструменти і лайфхаки


DNU

Про курс

Всім нам обов’язково хоча б раз доводилось працювати з Word та Excel – створювати таблиці та діаграми, проводити розрахунки, писати твори. Ми впевнені, що вміння працювати з текстовим редактором Word та табличним процесором Excel не повинні обмежуватися первинними навичками зі звичайного набору тексту або використання функції суми для підбиття підсумків електронної таблиці. Ви ж хочете довідатись всі таємниці цих життєво необхідних програм? Тоді курс «Документоведення в Word та аналітика в Excel» — саме для вас. Наша мета – навчити вправно та грамотно працювати з Word та Excel.

Для кого цей курс

Цей курс для всіх, хто хоче опанувати різноманітні інструменти MS Word та MS Excel і використовувати їх для роботи та навчання. Він обов'язково стане в пригоді студентам-першокурсникам закладів вищої освіти, абітурієнтам, учням старших класів та всім охочим до нових знань, вмінь та навичок.

Викладач курсу

Course Staff Image #1

Вікторія Дмитрієва

Доцент кафедри статистики, обліку та економічної інформатики Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Викладає курси «Економічна інформатика», «Інформаційне забезпечення економічного аналізу», «Економічна статистика», «Організація вибіркових обстежень», «Методологія та організація національного рахівництва». Серед публікацій монографії «Динаміка бюджетного сальдо в Україні 2004-2013 рр.», «Економічні коливання незалежної України: нелінійний аналіз криз та стійкості». Коло наукових зацікавлень – від історичних аспектів до математичного моделювання нелінійної динаміки економічних систем із застосуванням комп'ютерних технологій.

Тривалість курсу

5 тижнів

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Classes Start

    Доступний постійно
  2. Estimated Effort

    36 годин
Enroll