Перейти до головного змісту

Основи програмування на Java (проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»)

Запис на курс закрито

ПРО ЦЕЙ КУРС

Дана версія курсу входить до проєкту «Ти можеш усе! Можливості безмежні!». Підписатися на інші курси проєкту можна на головній сторінці проєкту.

Java є однією з найпопулярніших мов програмування, що використовуються розробниками програмного забезпечення на сьогоднішній день. Ядро мови використовується при розробці Android-додатків, а також широко використовується в веб-розробці, а саме в серверній частині. Якщо ви новачок в програмуванні на Java і хочете почати створювати свої застосування, цей курс є чудовим місцем, щоб почати роботу.

Навіть якщо у вас немає думки про кар’єру розробника з використанням Java, ці лекції будуть відмінним вибором для початківців завдяки простоті використання мови. Ви отримаєте міцний фундамент в області інформатики та об'єктно-орієнтованого програмування, а також станете на шлях до успіху в якості інженера-програміста.

Даний курс орієнтований на вивчення Java як людьми з мінімальним рівнем знання програмування так і людьми, які хочуть покращити свої знання з певних нюансів мови. Після його завершення ви зможете писати програми на Java, і будете мати основу, необхідну для подальшого поглиблення своїх знань та навичок в програмуванні.

Вимоги до слухачів

Курс вимагає базових знань з програмування та знання принципів об’єктно орієнтованого програмування (ООП). Бажаними є базове знання англійської мови та вміння мислити аналітично.

Викладачі

Course Staff Image #1

Ігор Деркач

Випускник радіофізичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка 2007 року. Більше 8 років досвіду в Java і J2EE, більше 5 років досвіду викладання як Java / Java EE trainer.

З 2012 року є EPAMівцем, підготував понад 200 junior фахівців за напрямом Java Developer і Automation Tester in Java.

Поширені запитання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних у межах курсу матеріалів буде достатньо для успішного його закінчення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення цього курсу?

Так! Успішно виконайте усі завдання курсу й отримайте сертифікат про його закінчення з підписом викладача!

У який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Старт