Перейти до головного змісту

Управління персоналом на державній службі

ПРО ЦЕЙ КУРС

Модернізація системи державної служби відповідно до кращих світових практик та стандартів – серед ключових завдань реформування державного управління в Україні.

Якість державного управління на центральному та місцевому рівнях залежить від професіоналізму державних службовців, від їхнього уміння надавати якісні публічні послуги, мотивованості та доброчесності. Служіння народу як служіння кожному громадянину - справа відповідальна, що вимагає не просто здійснювати належний відбір кращих професіоналів на державну службу, а й допомагати державному службовцю професійно розвиватися та ставати більш ефективним, результативним.

Мета курсу – ознайомити фахівців з питань добору та супроводження персоналу на державній службі із сучасними тенденціям управління персоналом (HR – human resources), розвинути навички розроблення та впровадження стратегії розвитку персоналу в органах виконавчої влади, організації роботи служб управління персоналом в органах виконавчої влади в умовах реформування державного управління.

Наш курс – це саме той випадок, коли ключовою і по-справжньому важливою вимогою до слухачів є не лише досвід в управлінні персоналом на державній службі, а й бажання. Мотивація дізнатись більше про те, як відбувається управління персоналом на новій державній службі, спираючись на Стратегію. Прагнення отримати концептуальну інформацію про сучасні принципи розвитку персоналу та інструменти управління персоналом. Бажання зрозуміти, в чому ж суть реформи державної служби і яка в ній роль служб управління персоналом.

НАДС

КОМУ БУДЕ ЦІКАВИЙ ЦЕЙ КУРС:

  • працівникам служб управління персоналом органів державної влади;
  • керівникам державної служби органів державної влади;
  • державним службовцям;
  • широкому колу слухачів, зацікавлених у набутті ключових знань про новації в управлінні персоналом на державній службі, що стануть корисними у повсякденній діяльності.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ В РЕЗУЛЬТАТІ ПРОХОДЖЕННЯ КУРСУ?

Слухачі, які успішно завершать онлайн-курс, матимуть достатньо знань, інформації, розуміння вимог до служб управління персоналом на державній службі, щоб стати справжнім каталізатором змін у системі державного управління.

Разом з тим, якщо ви маєте досвід роботи на посадах в структурних підрозділах органів державної влади, які відповідають за управління персоналом на державній службі, за результатами онлайн-курсу ви матимете можливість пройти очний етап підвищення кваліфікації на базі Всеукраїнського Центру підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (одно- чи дводенний навчальний захід, по завершенню якого видаватиметься сертифікат про підвищення кваліфікації).

СТРУКТУРА КУРСУ

Модуль 1. Місія служб управління персоналом в роботі державного органу.
Реформа державного управління та роль в її реалізації служб управління персоналом.
Основні завдання служб управління персоналом.
HR-стратегія в державному органі.
HR-брендинг.

Модуль 2. Добір персоналу у державному органі.
Вивчення потреб в персоналі на вакантні посади в державному органі.
Особливості проведення конкурсу.
Призначення на посаду державної служби.
Встановлення випробувального терміну.

Модуль 3. Службова кар’єра: головні вектори руху для служб управління персоналом.
Планування службової кар’єри держаного службовця.
Визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців.
Проведення оціночної співбесіди, визначення результатів оцінювання та їх затвердження.
Визначення індивідуальних потреб державних службовців у підвищенні рівня їхньої професійної компетентності.

Модуль 4. Психологічні аспекти управління персоналом на державній службі.
Формування корпоративної культури. Ціннісні орієнтири.
Мотивація/заохочення державних службовців.
Особливості адаптації на державній службі.
Роль служб управління персоналом у вирішенні конфліктних ситуацій

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛЕКТОРІВ

Ващенко

Ващенко Костянтин Олександрович

Голова Національного агентства України з питань державної служби. Державний службовець 1-го рангу. Доктор політичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, заслужений економіст України. Автор понад 100 наукових праць з політології та державного управління.

Купрій

Купрій Володимир Олександрович

Перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби.
Кандидат наук з державного управління.
Досвід роботи експертом в програмах, проектах USAID, Канадського бюро з освіти, ПРООН, Ради Європи, ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», координатором проектів ОБСЄ в Україні, ЄС у сфері розвитку територіальних громад, державного управління, державної служби та служби в органах місцевого самоврядування в Україні. Працював виконавчим директором неурядової організації «Творчий центр ТЦК». Член Американської асоціації з оцінки (АЕА) та Європейської спільноти з оцінки (EES).

Алюшина

Алюшина Наталія Олександрівна

Директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі Національного агентства України з питань державної служби. Кандидат психологічних наук, доцент. Має багаторічний досвід тренерської та викладацької діяльності, участі в різноманітних програмах і проектах. Експерт з питань управління персоналом на державній службі, організаційної культури в державних органах, інструментів управління знаннями та онлайн-фасилітації, комунікації.

Мацокін

Мацокін Андрій Павлович

Головний редактор журналу «Держслужбовець».
Експерт з питань державної служби, державного управління та місцевого самоврядування. Сертифікований тренер з питань виборчого законодавства

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться – доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Старт

Внести до списку