Skip to main content

Декларуй ДоброЧесно! 2020


NAZK

ПРО ЦЕЙ КУРС

#ДекларуйДоброЧесно у 2020 році – це курс, що ґрунтується на останніх змінах до Закону України «Про запобігання корупції» та роз’ясненнях Національного агентства з питань запобігання корупції.

Ви відкриєте кожен розділ декларації, отримаєте коментар, як правильного його заповнити, навчитесь працювати з реєстром, щоб не втратити введені дані, пройдете логічний контроль реєстру та успішно збережете чернетку декларації.

В який строк подається декларація перед звільненням? Чи зазначати кредитні кошти у розділі доходів? Як бути з авто, яке було у власності, а потім суб’єкт декларування його продав?

На ці та багато інших питань ви отримаєте відповіді від автора курсу, який має значний досвід у перевірці статків високопосадовців і зможе допомогти заповнити декларацію правильно.

Поняття «незаконне збагачення» та «необґрунтованість активів» для вас стануть зрозумілими після виконання творчих завдань та їх обговорення на форумі.

Тести і методичні матеріали допоможуть ґрунтовно засвоїти та структурувати отримані знання, а також отримати сертифікат про успішне проходження курсу.

Якщо ви – громадський активіст, адвокат, науковець чи студент, цей курс також може стати у пригоді, якщо декларування статків публічними службовцями становить для вас професійний, громадський, науковий чи освітній інтерес.

Важливо! Цей курс покликаний допомогти заповнити е-декларацію та не є майданчиком для лобіювання вузькокорпоративних інтересів та самолюбування.

ПРОГРАМА КУРСУ

  1. Вступ. Новели Закону №140-IX: криптовалюта і не тільки.
  2. Вид декларації та звітний період. Інформація про суб’єкта декларування та членів його сім’ї. Об’єкти нерухомості. Об’єкти незавершеного будівництва.
  3. Цінне рухоме майно. Транспортні засоби. Цінні папери. Корпоративні права. Кінцевий бенефіціарний власник.
  4. Нематеріальні активи. Доходи, у тому числі подарунки. Грошові активи. Відкриті рахунки.
  5. Фінансові зобов’язання. Видатки та правочини. Сумісництво. Членство в організаціях.
  6. Методичні матеріали.
  7. Творчі завдання (контроль, незаконне збагачення, необґрунтованість активів).
  8. Тести.

ПРО АВТОРА

Ігор Степанов

Ігор Степанов

Адвокат, голова адвокатського об’єднання «КРІДЕНС ПАРТНЕРС», експерт науково-практичної ради при Раді адвокатів Київської області, керівник Департаменту перевірки декларацій та моніторингу способу життя НАЗК (2018-2020), автор онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!», телеграм-каналу #ДекларуйДоброЧесно!

Поширені запитання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Все що Вам знадобиться – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

  1. Classes Start

Enroll