Перейти до головного змісту

Патруль#1: Порядок та безпека

ПРО ЦЕЙ КУРС

96,2% українців готові бути частиною правопорядку. 84% готові для цього дотримуватись правопорядку, а 82% з них повідомляти про правопорушення.

Українці готові вчитися, щоб спільно з правоохоронцями бути справді значущою частиною порядку та безпеки. Згідно з національним опитуванням, для цього українцям необхідно:

 • знання законів – 82% опитаних;
 • навички надання медичної допомоги – 55%;
 • вміння складати фоторобот – 43%;
 • навички самозахисту – 32%;
 • навички роботи з агресією – 30%;
 • володіння засобами самооборони – 25%;
 • фізична форма – 20%;
 • сертифікат помічників патрульної поліції – 8%.

«Базовий курс: Порядок та безпека – Патруль#1» розробляється Патрульною поліцією України на основі глибокого дослідження ставлення українців до проблем безпеки та порядку. Результатом дослідження стало затвердження комунікаційної стратегії «Порядок – це ти!», мета якої об’єднати зусилля правоохоронців і громадян.

Цей курс буде корисний кожному, хто відчуває потребу в безпеці та порядку на українських вулицях і готовий стати частиною цього процесу. В ході курсу поліцейські викладуть аспекти, які найбільше цікавлять громадян.

Практичні заняття курсу допоможуть перетворити отримані знання на навички. Успішно пройшовши курс та отримавши сертифікат, слухачі курсу зможуть продовжити навчання на поглибленому курсі або навіть забажати приєднатись до лав Патрульна поліція України.

ПРОГРАМА КУРСУ

Програма курсу складена на основі запиту українців щодо знань і навичок, які необхідні, аби долучитись до підтримки порядку та безпеки. Мотиви та запити українців щодо безпеки та порядку з’ясовувались в ході кількісного і якісного дослідження в лютому 2019 року. В ході дослідження, проведеного серед аудиторії патрульної поліції в Facebook, було отримано 5746 анкет з відповідями на 18 запитань щодо різних аспектів підтримки безпеки та порядку. Було проведено 4 фокус-групи для деталізації отриманих даних і пошуку інсайтів. На основі цього, була сформована програма курсу «Основи порядку та безпеки: Порядок – це ти!»:

 1. Основи права.
 2. Навички надання першої медичної допомоги.
 3. Навички складання фоторобота.
 4. Основи самозахисту.
 5. Навички роботи з агресією.
 6. Психологія застосування сили.
 7. Володіння засобами самооборони.
 8. Психологічні аспекти використання засобів самооборони.
 9. Як підтримувати власну фізичну форму?
 10. Робота в Патрулі – як виглядає робочий день патрульного?

В разі успішного проходження курсу слухачі отримають сертифікат і можливість подальшого навчання.

Тривалість курсу – 2 тижні. Усі матеріали курсу та можливість отримати сертифікат доступні постійно.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладачі можуть рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних у межах курсу матеріалів буде достатньо для успішного його закінчення. Викладачі можуть рекомендувати практичні заняття або регулярні вправи, щоб закріпити отриманні знання навиками і втілити їх в реальному житті. Все що Вам знадобиться – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій і готовність бути частиною порядку та безпеки в своєму населеному пункті.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення цього курсу?

Так! Успішно виконайте усі завдання курсу й отримайте безкоштовний сертифікат про його закінчення!

У який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Чекайте. Вже в листопаді 2019!

 1. Старт

  Листопад 2019
Внести до списку