Управління кризовим реагуванням та інтеграція внутрішньо переміщених осіб у територіальних громадах в умовах воєнного стану

Prometheus

Доступний постійно

ПРО КУРС

Повномасштабне російське вторгнення призвело до кардинальних змін у житті українців. Територіальні громади зіткнулися з низкою викликів і загроз. Більшість з них лягла на плечі органів державної влади та місцевого самоврядування. Під час війни, як ніколи раніше, громади шукають дієві способи розв'язання проблем життєзабезпечення своїх мешканців та внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Мета курсу – підвищити обізнаність та покращити спроможності публічних службовців долати виклики, спричинені війною. Представники органів публічної влади, провідні експерти та науковці розкривають правові, економічні, фінансові й соціальні засади антикризового управління територіальною громадою. Разом з тим, у фокусі уваги лекторів перебуває інтеграція внутрішньо переміщених осіб як одне з ключових публічно-управлінських завдань.

Курс створено в межах проєкту «Мери за економічне зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

У ЦЬОМУ КУРСІ ВИ:

  • дізнаєтеся, як умови воєнного стану відобразилися на функціонуванні територіальних громад та в чому полягає антикризове управління в діяльності органів місцевого самоврядування;
  • ознайомитеся з питаннями інтеграції ВПО у громаді, прикладами розв’язання конкретних проблем, спричинених війною, а також інструментами відновлення і розвитку територій;
  • отримаєте практичні поради, як запустити економіку громади при обмеженості ресурсів, ревіталізувати деградовані території, налагодити міжсекторальну взаємодію для забезпечення інтеграції ВПО;
  • поміркуєте про те, яке майбутнє чекає територіальні громади після війни.

КУРС БУДЕ ЦІКАВИЙ:

  • державним службовцям і посадовим особам місцевого самоврядування;
  • депутатам місцевих рад, лідерам громадських організацій та експертам;
  • працівникам державних і комунальних підприємств, установ і організацій;
  • волонтерам, які хочуть поглибити свої знання з управління громадою;
  • всім зацікавленим у вирішенні питань інтеграції внутрішньо переміщених осіб.

ПРОГРАМА КУРСУ

ОБСЯГ КУРСУ

3 години відеоматеріалів

ФОРМА НАВЧАННЯ

дистанційна

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Сертифікат про завершення курсу. Автентичність сертифіката можна перевірити за посиланням на ньому. Щоб отримати сертифікат про завершення курсу, необхідно набрати щонайменше 60 % від загальної кількості балів.

ПОЧАТОК КУРСУ

РОЗРОБНИКИ КУРСУ

Курс створено в межах проєкту «Мери за економічне зростання», що фінансується Європейським Союзом та реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так. Переглядайте відеолекції, виконуйте тестові завдання, долучайтеся до обговорень і матимете можливість отримати сертифікат.

У який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.