Skip to main content

Як будувати бізнес онлайн


Prometheus

Про курс

Пандемія COVID-19 та режим загальної самоізоляції поставили бізнес у скрутне становище. Складніше за всіх довелося підприємцям, чиї проєкти повністю орієнтовані на офлайн.

Один з найбагатших людей світу, засновник «Microsoft» Білл Гейтс влучно зауважив: «Якщо вашого бізнесу немає в інтернеті – вас немає в бізнесі».

Ключовий принцип успішного бізнесу – бути там, де вас шукають клієнти. І зараз це інтернет.

Шість причин, чому будь-який бізнес повинен працювати та розвиватись в онлайновому просторі:

 1. Споживачі все більше часу проводять онлайн через зростання інформаційних потоків.
 2. Доступність цілодобово підвищує швидкість придбання товару саме у вас.
 3. Впевнена онлайн-присутність підвищує та зміцнює імідж вашої компанії.
 4. Потужно зростає ефективність маркетингових інструментів.
 5. Підвищується якість обслуговування клієнтів.
 6. Оптимізуються операційні витрати – знижуються загальні витрати, немає потреби у великій команді для реалізації онлайн-проєктів.

Для малого та середнього бізнесу присутність в інтернеті – одна з кращих можливостей заявити про себе та закріпитися на ринку.

Ми хочемо допомогти вам змінити ваш бізнес – створити або зберегти команду, налагодити процеси та звітність, убезпечити ваші активи та сміливо продовжувати працювати попри всі виклики часу.

Ви – підприємець або самозайнята особа та постійно мешкаєте й ведете бізнес у Донецькій, Луганській областях (підконтрольних Україні територій), містах Бердянськ та Мелітополь Запорізької області та місті Генічеськ Херсонської області? Ви хочете навчитись швидко та без зайвих зусиль будувати команду онлайн? Охоче дізнаєтесь про те, якими сервісами та інструментами користуються в усьому світі? Прагнете розібратись, як не впустити унікальні можливості співпраці? Хочете почути приклади успішних переходів в онлайн-режим в Україні?

Тоді цей курс саме для вас!

Ми зібрали провідних експертів онлайн-технологій, які допоможуть вам розібратись у законодавчій базі, технічних та організаційних аспектах роботи вашого бізнесу онлайн.

Ми розкажемо, як правильно використовувати digital-маркетинг для покращення ваших позицій на ринку або виводу нового товару. Ми поділимось досвідом, чому надзвичайно важливо надавати психологічну підтримку вашим співробітникам та розповімо, як вести перемовини у цифровому середовищі.

Під час навчання ви одержите всі необхідні знання та навички:

 • навчитесь розробляти та втілювати алгоритм переходу на дистанційну роботу для мікро-, малого та середнього бізнесу – ми розкажемо, як перебудувати звичайну роботу в офісі на дистанційну роботу та чому варто потурбуватись про виклики, організацію процесів, створення робочого середовища вдома, звітність, безпеку;
 • опануєте проєктний менеджмент в умовах дистанційної роботи – лідерство під час онлайн-управління, основні ризики, контроль та увага до команди;
 • зможете застосовувати цифровий маркетинг на основі сучасних інструментів – визначення стратегії просування, оцінка ризиків, основі інструменти просування;
 • одержите практичні настанови з використанням цифрових технологій – поширені помилки під час ведення переговорів у віддаленому режимі та способи їх усунення, корисні поради, огляд ключових інструментів;
 • розвинете компетентності побудови, впровадження та закріплення корпоративної культури у дистанційній роботі.

На вас чекають відеолекції, презентації, практичні кейси та завдання для перевірки набутих знань.

Переходимо в онлайн разом!

Програма курсу

1. Основні правові засади дистанційної роботи.
2. Як організувати роботу бізнесу в інтернеті?
3. Технічне забезпечення дистанційної роботи.
4. Як просувати ваш бізнес в умовах віддаленої роботи? Основні засади digital-marketing.
5. Психологічна підтримка віддаленої роботи.
6. Проєктний менеджмент – як керувати віддаленою командою?
7. Мистецтво переговорів у цифровому середовищі.
8. Комунікації як основа успіху сучасного бізнесу.
9. Корпоративна культура онлайн-бізнесу.

Звертаємо увагу, що курс буде доступний виключно для слухачів, які мешкають або ведуть бізнес на території Донецької, Луганської областей (підконтрольних Україні територій), міст Бердянськ та Мелітополь Запорізької області та міста Генічеськ Херсонської області.

Лектори

Course Staff Image #1

Марина Саєнко

Керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Закон Перемоги», сертифікована медіаторка Українського центру медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі. Сертифікована бізнес-медіаторка Промислово-торговельної палати Мюнхена та Верхньої Баварії, медіаторка Центру медіації при Київській Торгово-промисловій палаті, тренерка Програми «Мистецтво медіації для адвокатів», реалізованої Вищою школою адвокатури ВГО «Національна асоціація адвокатів України» спільно з Українським центром медіації при Києво-Могилянській бізнес-школі. Авторка понад 150 публікацій у фахових та бізнесових виданнях, організаторка та доповідачка на всеукраїнських та міжнародних конференціях з юридичних питань та питань медіації. Основні спеціалізації: вирішення бізнес-спорів за допомогою медіації, корпоративні правовідносини, захист бізнесу, інвестиційна діяльність, внутрішньоорганізаційні спори.

Course Staff Image #2

Ігор Івіцький

Кандидат технічних наук, доцент, офіційний Google Partner. Понад 13 років займається комплексним просуванням в інтернеті. Останні 7 років проводить навчання для власники малого та середнього бізнесу, як самостійно створювати рекламу в Google так, аби першими знаходити готових купувати клієнтів. Використовує власну методику налаштування реклами, яка дозволяє економити бюджет, витративши всього 2-3 години на тиждень на всі налаштування.

Course Staff Image #1

Максим Маркін

Кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційно-вимірювальних технологій КПІ ім. Ігоря Сікорського. Автор понад 70 наукових публікацій. Фахівець з інформаційних вимірювальних технологій та цифрових комунікацій у глобальному просторі.

Course Staff Image #1

Алла Рожкова

Психолог-практик, допомагає підприємцям та бізнесменам правильно працювати зі стресом, напругою та тривогою. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 4-річний курс «Транзактного аналізу». Регулярний експерт видань «Новое время», «Обозреватель» та інших медіа.

Course Staff Image #1

Тетяна Пашкіна

Кар'єрна консультантка, тренерка, працює понад 20 років у HR-сфері. Має вищу психологічну освіту. Автор кількох курсів різних шкіл МВА та pre-MBA. Знається на роботі з персоналом (підбір, адаптація, бренд роботодавця) та аналітиці ринку праці загалом. Допомагає у рекрутингу - консультує та проводить тренінги, викладає бізнес-сторителінг. Має велике портфоліо як постійна та багаторічна спікерка та експертка медіа - від професійних («Управління персоналом», «НВ», «Forbes» та більшість телеканалів - «1+1», «Інтер», «Україна» тощо). Основні спеціалізації - оптимізація рекрутингу в компаніях, побудова ефективних внутрішніх комунікацій, аудит бренду роботодавця, бізнес-сторителінг та кар'єрне консультування.

Course Staff Image #1

Тетяна Хряпіна

EMEA L&D Regional Head, GlobalLogic. Понад 10 років досвіду у сфері навчання, 8 з них в ІТ-індустрії. Приєднавшись до команди GlobalLogic у 2011 році, Тетяна пройшла шлях від координатора навчальних проєктів до лідера напрямку навчання та розвитку GlobalLogic в регіоні EMEA. Має досвід у побудові навчальної платформи співпраці для університетів, навчальних центрів та спільноти експертів з компанії. А також досвід розробки навчальних планів для інженерних центрів розміром у понад 2000 спеціалістів. Тетяна успішно впровадила ефективні рішення для навчання технічним навичкам, культурі комунікації та лідерських здібностей та координувала програми з залучення та менторства для стажерів компанії. Під керівництвом Тетяни команда Learning & Development вже кілька років поспіль успішно розвиває окремий напрямок GlobalLogic Education. Має ступінь магістра з англійської та французької філології Київського лінгвістичного університету та ступінь магістра з філософії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Course Staff Image #1

Антон Мартинов

Засновник видавництва «Лабораторія». У книжковому бізнесі вже понад 15 років. Починав з аудіокниг, після кризи 2008 року перейшов на «супутній» товар — книги в Audiobooks.ua. Пізніше став співвласником «Нашого Формату», де разом з Владиславом Кириченком розпочав революцію в українському книговиданні, вперше видавши сотні знаменитих у всьому світі імен українською мовою. Потім пів року допомагав державі як позаштатний радник міністра культури у напрямку книговидавництва.

Створення онлайн-курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Зміст онлайн-курсу є відповідальністю Громадської організації «ПРОМЕТЕУС» і не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.

USAID

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України» в рамках інформаційної кампанії «Схід економічних можливостей». Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

CXID

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс безкоштовний для підприємців та самозайнятих осіб, які мешкають або ведуть бізнес на території Донецької, Луганської областей (підконтрольних Україні територій), міст Бердянськ та Мелітополь Запорізької області та міста Генічеськ Херсонської області завдяки сприянню Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Для цього зробіть 3 кроки:

 1. Успішно складіть всі завдання курсу та наберіть понад 71 бал.
 2. Отримайте сертифікат про проходження онлайн-курсу «Робота для бізнесу онлайн». Сертифікат можна завантажити в особистому кабінеті на платформі.
 1. Classes Start

Enroll