Skip to main content

Цифровий маркетинг


Prometheus

Про курс

Ви розпочали власний бізнес та готові працювати з першими клієнтами, але звідки вони дізнаються про вас? Як правильно підібрати маркетингові інструменти, аби не загубитись серед сотень тисяч інших? Всі та кожен хочуть щось продати або запропонувати. Наш курс «Цифровий маркетинг» за 7 днів надасть вам всі необхідні базові навички, які допоможуть зробити головні кроки на шляху просування вашого бізнесу у цифровому середовищі.

Як правильно побудувати ваш сайт? На що звертають увагу клієнти? Де шукати перших замовників? На чому засновується репутація в мережі? Чому особистий бренд – це важливо? Як налаштувати рекламу в Google та змусити працювати соціальні мережі на вас? Справжній гуру інтернет-маркетингу, офіційний Google-партнер Ігор Івіцький вже підготував відповіді на ці питання!

Цей курс – перший безкоштовний крок, який потрібно зробити всім. А якщо у вас залишаться питання, чекайте на нові курси для поглиблення набутих знань та опанування новітніх цифрових інструментів. З нами ви точно зможете все!

Для кого цей курс

Курс покликаний допомогти представникам малого та середнього бізнесу, а також всім, хто тільки планує відкрити свою справу та поки не розуміє, як саме працюють цифрові маркетингові інструменти та на що варто звернути увагу в першу чергу.

Програма курсу:

День 0. Вступ
День 1. Перші клієнти
День 2. Розширення потоку клієнтів
День 3. Репутація в мережі
День 4. Соціальні мережі та ваш особистий бренд
День 5. Депозити
День 6. Оптимізація та розвиток
День 7. Автоматизація маркетингу

Тривалість курсу

7 днів

Автор

Course Staff Image #1

Ігор Івіцький

Кандидат технічних наук, доцент, офіційний Google Partner. Понад 13 років займається комплексним просуванням в інтернеті. Останні 7 років проводить навчання для власників малого та середнього бізнесу, як самостійно створювати рекламу в Google так, аби першими знаходити готових купувати клієнтів. Використовує власну методику налаштування реклами, яка дозволяє економити бюджет, витративши всього 2-3 години на тиждень на всі налаштування.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс безкоштовний. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні будь-коли.

  1. Classes Start

Enroll