Skip to main content

Проста гістологія


Prometheus

ПРО КУРС

Гістологія - фундаментальна медична дисципліна, що вивчає будову людського організму на рівні клітин, тканин та органів. Метою цього курсу є забезпечення розуміння тих важливих структурно-функціональних особливостей будови, що відіграють критичну роль в клінічній практиці. Особливий акцент зроблено на актуальності навчальних матеріалів, що поєднується із творчим підходом та максимальною доступністю. Таке поєднання не залишить вас байдужими до гістології!

Мішель де Монтель, французький філософ і письменник, ще у XVI ст. написав: "Найголовніше - прищепити смак і любов до науки, інакше ми виховаємо віслюків, навантажених лише книжковою премудрістю". Погодьтесь, він має рацію. Якщо студенти-медики матимуть глибоке розуміння та зацікавлення базовими науками, які є фундаментом медицини, - це дозволить їм мати власну точку зору на явища та процеси, що відбуваються в людському організмі, дозволить розвивати клінічне мислення та приймати зважені, обдумані рішення в клінічній практиці.

КОРОТКИЙ ЗМІСТ КУРСУ

Перша частина курсу включає три розділи:
1. Вступ в гістологію. Мікроскопія. Гістологічний мікропрепарат. Цитологія. Плазмолема.
2. Цитоплазма.
3. Ядро. Поділ клітин. Оновлення клітин. Стовбурові клітини.

ПОЧАТОК КУРСУ

16 січня 2017 року.

ДЛЯ УЧАСНИКІВ

Курс створений для студентів-першокурсників медичних університетів, проте учасниками можуть стати усі зацікавлені!

Автори курсу

Course Staff Image #1

Ольга Гевка

кандидат медичних наук, доцент кафедри гістології, цитології та ембріології Івано-Франківського національного медичного університету

Course Staff Image #2

Микола Островський

студент 6 курсу Івано-Франківського національного медичного університету

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання та форум будуть доступні в будь-який час.

  1. Classes Start

    Курс доступний постійно
  2. Classes End

Enroll