Skip to main content

Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю


Prometheus

ПРО ЦЕЙ КУРС

Взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю – один з найважливіших напрямів діяльності місцевих громад.

Важливо розуміти, що в сучасному світі всім керує інформація. Громадськість має право знати, а завдання відповідального органу місцевого самоврядування – вміти інформувати громадськість, долучати її до процесів змін, заручитись її підтримкою, знаходити партнерів та союзниками заради позитивних змін в українському суспільстві.

Насправді всі ми – учасники процесу зв’язків з громадськістю, тому що ми і є та сама «громадськість», з якою влада постійно налагоджує зв’язки. Саме ми як громадськість маємо все знати про свою місцеву громаду, про повсякденне життя, про те, що роблять на користь нам публічні службовці або коли страждають наші інтереси.

Від прозорості та відкритості керівників та посадовці на місцях, залежить розвиток громад і подальший розвиток держави. Децентралізація вимагає постійного інформування, налагодження зв’язків, а для цього потрібні знання та професійні навички, які вам допоможе опанувати онлайн-курс «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю».

Курс розроблено, створено та впроваджено при підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проєкту.

Мета курсу «Ефективна взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю» – ознайомити фахівців з питань взаємодії з медіа та зв’язків з громадськістю із основними засадами, методами, сучасними принципами, стандартами, механізмами та інструментами взаємодії з громадськістю. Онлайн-курс допоможе громадським організаціям, громадським активістам, соціальним підприємцям та всім представникам громади, які прагнуть бути поінформованими та брати активну участь у розвитку місцевого самоврядування. Водночас курс розрахований на всіх, хто хоче розвинути або набути навички та знання про принципи й особливості взаємодії з громадськістю будь-де та будь-коли.

ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ

3 тижні

ВИМОГИ ДО ЗНАНЬ СЛУХАЧІВ

Ваша цікавість та прагнення до навчання.

ПРОГРАМА КУРСУ

  • Тиждень 1. Що таке зв’язки з громадськістю? Як взаємодіяти із громадськістю місцевим громадам: основні принципи та засади.
  • Тиждень 2. Етапи взаємодії з громадськістю. Інструменти для взаємодії з громадськістю.
  • Тиждень 3. Консультації з громадськістю: особливості організації та проведення. Оцінка ефективності.

Лекторка

Радміла Сегол

Радміла Сегол

Кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка кафедри видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», журналістка, редакторка, перекладачка, фахівчиня із комунікацій.

Гостьові лектори

Ескендер Барієв

Ескендер Барієв

Голова правління Кримськотатарського ресурсного центру, член Меджлісу кримськотатарського народу.

Віктор Таран

Віктор Таран

Політолог, Центр «Ейдос».

Микола Бакшеєв

Микола Бакшеєв

Міський голова м. Первомайського Харківської області.

Ольга Ткачук

Ольга Ткачук

Менеджерка з комунікацій громадської організації «Інститут громадянського суспільства».

Андрій Токарський

Андрій Токарський

Регіональний координатор Громадянської мережі ОПОРА, м. Рівне.

Максим Черкашин

Максим Черкашин

Керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», співзасновник міжнародного музичного фестивалю «Файне місто», консультант з правових питань Тернопільського регіонального відділення «Асоціації міст України», м. Тернопіль.

Михайло Золотухин

Михайло Золотухин

Директор громадської організації «Фонд розвитку міста Миколаєва», позаштатний викладач в Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; засновник та заступник голови правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення», Заступник голови Експертно-громадської ради виконавчого комітета Миколаївської міської ради; експерт УКФ, відповідальний секретар коаліції Миколаївська регіональна платформа реформ, координатор коаліції #ГромадськаПрефектура, заступник постійної депутатської комісії з питань ЖКГ та благоустрою міста Миколаївської міськради п’ятого скликання.

Сергій Шум

Сергій Шум

Координатор Молодіжного парламенту села Нові Петрівці.

Ростислав Томенчук

Ростислав Томенчук

Голова правління громадської організації «Український інститут міжнародної політики», м. Київ.

Наталя Дрозд

Наталія Дрозд

Голова правління громадської організації «Центр Доброчин», м. Чернігів.

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є безкоштовним. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Успішно складіть всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Classes Start

Enroll