Skip to main content

Нова фізична культура: Футбол


Prometheus

ПРО КУРС

«Нова фізична культура: Футбол» — це практичний мінікурс, спрямований допомогти вчителям фізичної культури опанувати особливості викладання одного з сучасних видів спорту.

Футбол — найпопулярніша командна гра у світі, адже для неї потрібен мінімальний набір інвентарю. У футбол грають як в закритих приміщеннях, так і на відкритих стадіонах чи спортивних майданчиках. Ця гра — потужний засіб залучення молоді до активних занять фізичною культурою та спортом. Футбол має унікальний потенціал не лише для фізичного розвитку школярів, а й для розвитку їхнього пізнавального інтересу, волі та характеру, вміння орієнтуватися в навколишньому світі. 

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який зробить заняття з футболу в школі корисними, цікавими та ефективними.

ДЛЯ КОГО ЦЕЙ КУРС?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів і всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку — цей курс для вас!

ОБСЯГ КУРСУ 

5 годин

ФОРМА НАВЧАННЯ 

Онлайн-курс, опановується дистанційно. 

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин. Автентичність сертифіката можна перевірити за посиланням на ньому. 

НАПРЯМ НАВЧАННЯ

Професійний розвиток педагогічних і науково-педагогічних працівників щодо удосконалення методичного і технологічного рівнів викладання фізичної культури, її інтеграції з іншими дисциплінами, розвитку навичок ефективного планування освітнього процесу, впровадження новітніх технологій у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

ПЕРЕЛІК КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ, ЩО ВДОСКОНАЛЮВАТИМУТЬСЯ ТА НАБУВАТИМУТЬСЯ

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти. 

МЕТА КУРСУ

Допомогти освітянам і всім охочим більше дізнатись про футбол, його викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх сфер нашого життя.

Цей курс створено потужною командою тренерів і викладачів у межах реалізації проєкту «Нова фізична культура» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation. Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

Навчальна програма

Назва модуляКількість годин
Всьогоу тому числі
ЛекціїТестуванняСамостійна робота
Модуль 1. Футбол на уроці фізичної культури 1 0,3 0,1 0,6
Модуль 2. Футбольний фристайл 1,5 0,3 0,1 1,1
Модуль 3. Вуличні напрями футболу: панна і тенісбол 1,5 0,3 0,1 1,1
Модуль 4. Жінки у футболі: історії самореалізації в мотивувальних інтерв’ю 1 0,2 0,1 0,7
Всього 5 1,1 0,4 3,5

Затверджену програму можна завантажити, натиснувши на її зображення вгорі, або за цим посиланням.

ЛЕКТОРИ КУРСУ

Course Staff Image #2

Євгеній Столітенко

Національний координатор соціальних проєктів Української асоціації футболу, кандидат педагогічних наук. Автор численних методичних і наукових праць зі шкільного футболу. У 2006 р. відзначений державною нагородою – медаллю «За працю і звитягу». Працював дитячим тренером з футболу та вчителем фізичної культури.

Course Staff Image #1

Денис Борсук

Тренер дитячо-юнацької футбольної команди U-12 Динамо (Київ), має ліцензію UEFA «А». Тренерську кар'єру розпочав у Чехії, де завершив три курси навчання методики Coerver coaching. Кращий тренер сезону 2019-2020 в категорії U-11. Переможець багатьох вітчизняних і міжнародних турнірів.

Course Staff Image #1

Олександр Фомічов

Правозахисник, ліцензований дитячий футбольний тренер, координатор міжнародних кампаній «Грай за Права Людини» та «Молоді Батьки – Молодіжне Уповноваження», символ кампанії УЄФА #EqualGame (Рівна Гра), кращий тренер соціальної ініціативи ФК «Шахтар» «Давай, грай» у 2019 році.

Course Staff Image #2

Ігор Півень

Керівник проєкту «Pro футбольні трюки», директор дитячого футбольного клубу F2 (Запорiжжя).

Course Staff Image #2

Вячеслав Медвінський

Тренер-відеоаналітик академії ФК «Шахтар» (Донецьк), має ліцензію UEFA «B».

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Курс повністю безкоштовний. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Classes Start

  2. Estimated Effort

    5 годин
Enroll