Skip to main content

Нова фізична культура: Регбі


Prometheus

Про курс

«Нова фізична культура: РЕГБІ» - це практичний мінікурс до теоретичного курсу «Нова фізична культура», який спрямований допомогти вчителям фізкультури опанувати особливості викладання одного з сучасних популярних видів спорту.

Регбі - олімпійський контактний командний вид спорту, метою в якому є ураження воріт суперника або занос м'яча в залікову зону опонента. На відміну від футболу, в регбі дозволені торкання м'яча руками.

Родоначальником регбі вважають Уебба Елліса, учня однієї зі шкіл міста Регбі (Англія), який під час футбольного матчу схопив м'яч руками і кинувся до залікової зони суперника. У той час існувало кілька різновидів футболу, і регламент матчу дозволяв торкання м'яча рукою, проте переміщатися з м'ячем не дозволялося. Перший звід правил регбі був опублікований учнями школи Рагбі в 1845 році.

Родоначальницею регбі в Україні стала Одеса. У далекому 1878 році в Південній Пальмірі відкрився «Одеський британський атлетичний клуб», який заснували британці - службовці пароплавних компаній та працівники Індо-Європейського телеграфу.

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який допоможе зробити заняття з регбі в школі корисними, цікавими, інклюзивними та ефективними.

Зберіть всі сертифікати практичних мінікурсів до курсу «Нова фізична культура» та отримайте досвід, нові навички та 30 годин до вашої скарбнички підвищення кваліфікації!

Для кого цей курс?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів та всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку – цей курс для вас!

Обсяг курсу

5 годин

Форма навчання

Онлайн-курс, опановується дистанційно.

Форма підтвердження результатів навчання

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин. Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Усі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитися за посиланням.

Напрям навчання

Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників для отримання базових знань, навичок та вмінь викладання фізичної культури та впровадження фізичної культури до викладання інших дисциплін; опанування грамотної комунікації, коректної термінології та етики; створення та підтримки інклюзії у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться та набуватимуться

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти.

Мета курсу

Допомогти освітянам та всім охочим більше дізнатись про регбі, його викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх частин нашого життя.

Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА

Назва розділів і тем Кількість годин
Всього у тому числі
Лекції Практичні заняття та вправи Самостійна робота
Тема 1. 0,5 0,2 0,2 0,1
Тема 2. 0,5 0,2 0,2 0,1
Тема 3. 1 0,5 0,2 0,3
Тема 4. 1 0,5 0,2 0,3
Тема 5. 1 0,5 0,2 0,3
Тема 6. 1 0,5 0,2 0,3
Всього годин 5 2,4 1,2 2,4

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Classes Start

    Доступний постійно
  2. Estimated Effort

    5 годин
Enroll