Skip to main content

Нова фізична культура: Степ-аеробіка


Prometheus
Enrollment is Closed

Про курс

«Нова фізична культура: Степ-аеробіка» - це практичний мінікурс до теоретичного курсу «Нова фізична культура», який спрямований допомогти вчителям фізкультури опанувати всі особливості викладання та впровадження степ – аеробіки в школі.

Степ-аеробіка - динамічний різновид аеробіки, в якому вправи виконуються за допомогою піднесення - степ-платформи.

Сучасна степ-аеробіка - це ефективне кардіо-тренування, в основі якого лежать прості хореографічні руху зі степ-платформою. Аеробіка на степах однаково підходить як початківцям, так і просунутим спортсменам.

Якщо ви хочете мати здорове красиве тіло, то обов'язково займайтеся кардіо-тренуваннями на регулярній основі. Це відмінний спосіб отримати гарну фігуру, натренувати серцевий м'яз і розвинути витривалість. Є багато видів аеробних тренувань, які допоможуть вам підтримувати пульс і спалювати зайві калорії, але одним з найбільш популярних кардіо-напрямків стала сучасна степ-аеробіка.

Цей курс покликаний допомогти викладачеві фізичної культури опанувати необхідний інструментарій, який допоможе зробити заняття зі степ-аеробіки в школі корисними, цікавими, інклюзивними та ефективними.

Зберіть всі сертифікати практичних мінікурсів до курсу «Нова фізична культура» та отримайте досвід, нові навички та 30 годин до вашої скарбнички підвищення кваліфікації вчителя!

Для кого цей курс?

Для вчителів фізичної культури та вчителів загальноосвітніх предметів, для батьків школярів та всіх небайдужих до спорту. Якщо вам подобаються змагання, олімпійські принципи, спортивні ігри та ви прагнете до всебічного розвитку – цей курс для вас!

Обсяг курсу

5 годин

Форма навчання

Онлайн-курс, опановується дистанційно.

Форма підтвердження результатів навчання

Сертифікат про успішне завершення навчання з вказаною кількістю годин.

Автентичність сертифікату можна перевірити за посиланням на ньому. Усі видані сертифікати внесено до реєстру, з яким можна ознайомитися за посиланням.

Напрям навчання

Професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників для отримання базових знань, навичок та вмінь викладання фізичної культури та впровадження фізичної культури до викладання інших дисциплін; опанування грамотної комунікації, коректної термінології та етики; створення та підтримки інклюзії у навчанні для подальшого розвитку української освіти.

Перелік компетентностей, що вдосконалюватимуться та набуватимуться

Загальні: реалізація компетентнісної парадигми навчання, критичне та системне мислення, знання і розуміння сучасних тенденцій розвитку освіти, здатність логічно обґрунтовувати позицію, здатність співпрацювати з іншими людьми.

Фахові: професійно-педагогічна, інформаційно-комунікаційна, інноваційно-дослідницька, методична, компетентності з інформальної освіти.

Мета курсу

Допомогти освітянам та всім охочим більше дізнатись про степ-аеробіку, її викладання у закладах освіти, впровадження спорту до всіх сфер нашого життя.

Цей курс розроблено та створено потужною командою тренерів та викладачів у рамках реалізації проєкту «Нова фізична культура» за підтримки Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation.

Автори та спікери курсу несуть виключну відповідальність за зміст цього курсу та викладені у ньому погляди.

Навчальна програма

Назва розділів і тем

Кількість годин

Усього

у тому числі

Лекції

Практичні заняття та вправи

Самостійна робота

Тема 1.

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 2.

0,5

0,2

0,2

 

0,1

Тема 3.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 4.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 5.

1

0,5

0,2

0,3

Тема 6.

1

0,5

0,2

0,3

Усього годин

5

2,4

1,2

2,4

Автори курсу

Course Staff Image #1

Пасічна Тетяна Володимирівна

Доцент кафедри спортивного вдосконалення НТУУ „КПІ імені Ігоря Сікорського”, Заслужений працівник НТУУ „КПІ”, Президент Федерації України зі спортивної аеробіки і фітнесу з 1993 року, член Президії Спортивного Комітету України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України зі спортивної аеробіки, головний тренер збірної команди України зі спортивної аеробіки, суддя міжнародного класу з 1990 року, дворазова чемпіонка світу зі стренфлексу (2003 р. та 2006 р.), сертифіцірований тренер Міжнародної федерації гімнастики ( ФІЖ) 2 рівень Академії тренерів.

Course Staff Image #2

Максим Бубен

Мастер спорта міжнародного класу зі спортивної аеробіки, викладач фізичного виховання Університету імені Тараса Шевченка, професійний діючий спортсмен, член збірної команди України зі спортивної аеробіки, суддя національної категорії.

Course Staff Image #1

Олена Федосенко

Майстер спорту України зі спортивної аеробіки, тренер-інструктор з сучасних технологій фітнесу особистого клубу «ТехноФіт».

Course Staff Image #1

Андрій Федосенко

Майстер спорту України зі спортивної аеробіки, тренер-інструктор з сучасних технологій фітнесу особистого клубу «ТехноФіт».

Поширені питання

Курс безкоштовний?

Курс є повністю безкоштовним. Викладач може рекомендувати навчальну літературу, щоб Ви могли глибше вивчити ту чи іншу тему, але доступних в рамках курсу матеріалів буде достатньо для успішного його завершення. Все що Вам знадобиться,– доступ до мережі Інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так! Успішно складіть всі завдання курсу й отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача!

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум та можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Classes Start

  2. Classes End

  3. Estimated Effort

    5 годин