Skip to main content

Особистий та сімейний бюджет


iPlan

ПРО КУРС

Що змушує нас витрачати свій бюджет саме так, а не інакше? Які чинники впливають на наше ставлення до грошей? Як правильно керувати своїми коштами, планувати витрати та постійно заощаджувати? Цей курс пропонує базові знання та практичні поради, як цього досягти. Економити насправді неважко – просто треба знати правила.

Курс має на меті донести до вас інформацію про закони та закономірності, типові переконання щодо витрачання коштів, а також спорядити вас необхідними інструментами та техніками збереження і примноження грошей.

Ми познайомимо вас із методикою проведення аудиту особистих фінансів, розповімо про корисні фінансові звички. Ви дізнаєтеся, як саме діє складний відсоток та чому важливо мати фінансову подушку та в якій валюті краще її зберігати. Ви зможете правильно обрати недержавний пенсійний фонд, бо знатимете, за якими критеріями його обирати. Податкові знижки, накопичувальне страхування залежно від професійного й сімейного статусу – у цьому всьому для вас не буде таємниць.

Більшість із нас живе, навіть не підозрюючи про психологію грошей. Найчастіше нам нічого не відомо про власні внутрішні установки щодо того, як їх витрачати. Між тим, гроші, без перебільшень, керують значною частиною нашого життя. Швидкі кредити – справжнісіньке лихо сьогодення – часто доводять нас до зубожіння. Наша тренерська команда розповість вам, за яких умов можна скористатися кредитом, а за яких – у жодному разі не варто. Ми проведемо вас складними лабіринтами, небезпечними течіями та заплутаними катакомбами світу фінансів і допоможемо вийти з цих каламутних вод сухими й неушкодженими!

Запрошуємо вас у захоплюючу подорож до країни грошей. Наші тренери вже чекають – не дочекаються, щоб команда ощадливих, далекоглядних та поміркованих поповнилася новими людьми. Приєднуйтеся. Добробут – не за горами!

ЦЕЙ КУРС БУДЕ ЦІКАВИЙ ТИМ, ХТО:

 • Хоче закрити споживчі борги та навести порядок у фінансах
 • Хоче стати фінансово незалежною людиною, але не знає, з чого почати
 • Хоче зрозуміти, на якому він зараз фінансовому рівні та які наступні кроки потрібні для фінансового зростання
 • Вважає, що вести бюджет – це складно й займає багато часу
 • Цікавиться темою особистих фінансів

ПРОГРАМА КУРСУ 

 1. Вступ. Фінансова грамотність українців
 2. Як це – бути багатим? Психологія грошей
 3. З чого починати і де я зараз? Аудит власного фінансового становища
 4. Корисні фінансові звички
 5. Облік доходів і витрат
 6. Сила ранніх заощаджень, складного відсотку та конкретних дій для руху до фінансової свободи
 7. Кредитування. Варто/не варто
 8. Подушка безпеки (Резервний фонд)
 9. Недержавний пенсійний фонд
 10. Накопичувальне страхування

Своє навчання фінансовій грамотності ви можете продовжити на платному курсі авторів «Фінансова свобода. Як і куди інвестувати гроші».

ОБСЯГ КУРСУ / ТРИВАЛІСТЬ КУРСУ 

1.5 години 

ПОЧАТОК КУРСУ

15.11.2021

Курс зроблений за підтримки проєкту RIST та їх команди відеопродакшену.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО АВТОРІВ

Course Staff Image #1

Любомир Остапів,
партнер iPlan.ua, засновник соціального проєкту Сімейний бюджет

Автор книг "Любов та Бюджет" і "Малюк та Бюджет". Здобув ступінь Executive MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі, отримав кваліфікацію АССА.

Course Staff Image #1

Сергій Мікулов,
партнер в iPlan.ua, автор блогу "Балади Економного Лицаря"

Понад 20 років досвіду управління фінансами, ризиками та внутрішніми контролями у великих компаніях у галузях страхування, промисловості, банках. Має сертифікати з аудиту CIA, звітності та фінансів CA, та проведення фінансових розслідувань CFE.

Course Staff Image #1

Олександра Грудзевич,
фінансовий планер iPlan.ua, тренерка фінансового успіху

Понад 20 років досвіду у фінансовій сфері. Працювала в найкрупніших банках (ПУМБ, Альфа) у напрямках управління корпоративним бізнесом та проєктного фінансування. Сертифікований бізнес-тренер та професійний коуч.

Course Staff Image #1

Інна Старченко,
фінансовий Планер в iPlan.ua

Сертифікований спеціаліст із управління персональними фінансами та інвестиціями. Практикуючий бізнес-тренер. Спікер конференцій. Автор і ведуча навчальних програм із фінансів для дітей і дорослих.

Course Staff Image #1

Інна Броднікова,
фінансовий планер в iPlan.ua

Експерт навчальної програми з інвестицій, бухгалтер із багаторічним досвідом. Сертифікований спеціаліст із інвестицій. Діючий інвестор на зарубіжних фондових ринках.

Course Staff Image #1

Роман Кошовський,
бізнес аналітик, автор проєкту "Запали цілі"

Адепт та практик прокачки фінансової культури, автор блогу «Креатив Розвиток Пошук», ділиться у блозі ідеями щодо звичок, психології, фінансів та спорту.

Course Staff Image #1

Оксана Балабан,
фінансовий планер в iPlan.ua

Фінансовий експерт із 12-річним досвідом. Фінансовий радник. Веде власний інстаграм-блог Pro.finance та фейсбук-сторінку «Про фінанси простими словами» – ділиться лайфхаками розумного керування грошима.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Курс безкоштовний?

Так. Усе, що вам знадобиться, – доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат по завершенню цього курсу?

Так. Успішно виконайте всі завдання курсу та отримайте сертифікат про його завершення за підписом викладача.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

Чи передбачено консультації тренерів під час проходження курсу?

Курс передбачає самостійну роботу без групових чи індивідуальних консультацій тренерів. Ви можете пройти тести, які допоможуть краще засвоїти матеріал.

 1. Classes Start

Enroll