Курс безкоштовний?
Так. Вам знадобиться лише доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.
Курс «Застосування технологій в умовах війни» навчить використовувати дрони, рації, планшети та іншу техніку для перемоги максимально ефективно. Він розроблений спільними зусиллями аеророзвідників, інженерів та волонтерів.
Матеріали курсу ставлять перед собою три основні задачі:
Надати базові знання в усіх сферах взаємодії бійців з безпілотниками типу квадрокоптера, аби зменшити ризик заподіяння шкоди під час перших спроб використання техніки на передовій.
Завдяки курсу ви навчитеся основ безпечного керування безпілотниками, а також правил користування системами радіозв’язку та найпоширенішим цифровим програмним забезпеченням. Від кращих практиків ви дізнаєтеся про основні принципи роботи з програмними та апаратними компонентами, познайомитесь із правилами взаємодії між підрозділами під час виконання завдань, а також отримаєте практичні поради щодо способів ефективної боротьби з окупантами. Особлива увага в курсі приділена алгоритму безпечного застосування техніки та програмного забезпечення.
Під час проходження курсу ви навчитеся самостійно використовувати конкретну екосистему техніки та програмного забезпечення задля досягнення переваги в умовах повномасштабної війни.
Кожен слухач після проходження курсу буде впевнено орієнтуватися в термінах, розбиратися в роботі складових елементів безпілотників, розуміти принципи керування ними та орієнтуватися в питаннях взаємодії екіпажів безпілотників з іншими військовими підрозділами. В кожному з модулів навчального курсу присутні поради щодо дотримання правил безпеки в усіх сферах діяльності екіпажу безпілотника.
Необхідно заповнити заявку на навчання, куди додається скан/фото письмового запиту від військової частини на проведення навчання (з печаткою). В такому запиті для кожного учасника навчання необхідно вказати:
Зразок запиту можете знайти за посиланням.
Мінімальна кількість людей для доступу до курсу на Prometheus — від 1 учасника і більше. Без запиту від військової частини реєстрація можлива лише у виняткових випадках.
Якщо ви — військовий, але не маєте можливості отримати офіційний лист на курс від в/ч з печаткою, напишіть в Signal +380 50 071 16 52 (Арсен). Буде проведено індивідуальну перевірку за допомогою відеодзвінка.
ВАЖЛИВО: Ми приймаємо одну заявку від однієї особи на всіх учасників, які перелічені у запиті від військової частини.
20 годин
Щоб отримати сертифікат, вам необхідно надати 80% правильних відповідей.
Над програмою і матеріалами курсу працювала велика команда волонтерів і військовослужбовців, які в теоретичній і практичній сферах отримали великий обсяг знань по роботі безпілотників та іншої техніки на передовій. Весь час курс вдосконалюється і доповнюється корисними матеріалами від нових лекторів, які погодились поділитися накопиченим досвідом для спільноти. Такими ж лекторами й авторами корисних матеріалів може стати будь-хто зі студентів, лекторів чи практикуючих викладачів, бо спільнота фахівців з технічних засобів розвідки активно розвивається і збільшується.
       
Курс створено за фінансової підтримки програми PROTECT.
PROTECT (Promoting Reform Objectives through Technical Expertise and Capacity Transfer) — програма підтримки сектору безпеки та оборони України, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та реалізується компанією Alinea International.
Програма відповідає потребам установ та інституцій з питань безпеки та оборони України й зосереджується на побудові сильних аналітичних рішень в рамках таких ініціатив, як «Оборонне урядування», «Ресурсний менеджмент», «Планування на основі спроможностей», «Стійкість та трансформація РНП», «Жінки, мир, безпека». Програма PROTECT також залучена до роботи комітету з питань безпеки та оборони Національної Ради з відновлення України від наслідків війни. Головними партнерами PROTECT в Україні є Міністерство оборони України, Генеральний Штаб Збройних Сил України, віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, урядова уповноважена з гендерних питань, Комітет з питань національної безпеки, оборони і розвідки Верховної Ради України.
Відповіді на найбільш поширені запитання ви можете знайти тут - FAQ.
Так. Вам знадобиться лише доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.
Так. Для цього необхідно успішно пройти тестові завдання після кожного модуля, 80% правильних відповідей.
Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.