Skip to main content

Застосування технологій в умовах війни


Курс розроблено Центром підтримки аеророзвідки в межах проєкту Victory Drones
Enrollment in this course is by invitation only

ПРО КУРС

Курс «Застосування технологій в умовах війни» навчить використовувати дрони, рації, планшети та іншу техніку для перемоги максимально ефективно. Він розроблений спільними зусиллями аеророзвідників, інженерів та волонтерів.

Матеріали курсу ставлять перед собою три основні задачі:

  • озброїти знаннями, які потенційно врятують ваше життя, а також життя ваших побратимів і посестер;
  • навчити ефективно використовувати  дрони та інше обладнання;
  • продемонструвати підтримку великої української сім’ї.

МЕТА КУРСУ

Надати базові знання в усіх сферах взаємодії бійців з безпілотниками типу квадрокоптера, аби зменшити ризик заподіяння шкоди під час перших спроб використання техніки на передовій. 

НА ЦЬОМУ КУРСІ ВИ НАВЧИТЕСЯ

Завдяки курсу ви навчитеся основ безпечного керування безпілотниками, а також правил користування системами радіозв’язку та найпоширенішим цифровим програмним забезпеченням. Від кращих практиків ви дізнаєтеся про основні принципи роботи з програмними та апаратними компонентами, познайомитесь із правилами взаємодії між підрозділами під час виконання завдань, а також отримаєте практичні поради щодо способів ефективної боротьби з окупантами. Особлива увага в курсі приділена алгоритму безпечного застосування техніки та програмного забезпечення.

Під час проходження курсу ви навчитеся самостійно використовувати конкретну екосистему техніки та програмного забезпечення задля досягнення переваги  в умовах повномасштабної  війни. 

Кожен слухач після проходження курсу буде впевнено орієнтуватися в термінах, розбиратися в роботі складових елементів безпілотників, розуміти принципи керування ними та орієнтуватися в питаннях взаємодії екіпажів безпілотників з іншими військовими підрозділами. В кожному з модулів навчального курсу присутні поради щодо дотримання правил безпеки в усіх сферах діяльності екіпажу безпілотника.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У НАВЧАННІ

Необхідно заповнити заявку на навчання, куди додається скан/фото письмового запиту від військової частини на проведення навчання (з печаткою). В такому запиті для кожного учасника навчання необхідно вказати: 

  • прізвище та ім'я або позивний (щоб була можливість ідентифікувати слухача курсу);
  • електронну пошту (обов’язкова умова, окремо для кожної особи).

Зразок запиту можете знайти за посиланням.

Мінімальна кількість людей для доступу до курсу на Prometheus — від 1 учасника і більше. Без запиту від військової частини реєстрація можлива лише у виняткових випадках. 

Якщо ви — військовий, але не маєте можливості отримати офіційний лист на курс від в/ч з печаткою, напишіть в Signal +380 50 071 16 52 (Арсен). Буде проведено індивідуальну перевірку за допомогою відеодзвінка. 

ВАЖЛИВО: Ми приймаємо одну заявку від однієї особи на всіх учасників, які перелічені у запиті від військової частини.

ОБСЯГ КУРСУ

20 годин

ФОРМА ПІДТВЕРДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ

Щоб отримати сертифікат, вам необхідно надати 80% правильних відповідей.

ЛЕКТОРИ ТА АВТОРИ КУРСУ 

Над програмою і матеріалами курсу працювала велика команда волонтерів і військовослужбовців, які в теоретичній і практичній сферах отримали великий обсяг знань по роботі безпілотників та іншої техніки на передовій. Весь час курс вдосконалюється і доповнюється корисними матеріалами від нових лекторів, які погодились поділитися накопиченим досвідом для спільноти. Такими ж лекторами й авторами корисних матеріалів може стати будь-хто зі студентів, лекторів чи практикуючих викладачів, бо спільнота фахівців з технічних засобів розвідки активно розвивається і збільшується.

       

Курс створено за фінансової підтримки програми PROTECT. 

PROTECT (Promoting Reform Objectives through Technical Expertise and Capacity Transfer) — програма підтримки сектору безпеки та оборони України, що фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та реалізується компанією Alinea International. 

Програма відповідає потребам установ та інституцій з питань безпеки та оборони України й зосереджується на побудові сильних аналітичних рішень в рамках таких ініціатив, як «Оборонне урядування», «Ресурсний менеджмент», «Планування на основі спроможностей», «Стійкість та трансформація РНП», «Жінки, мир, безпека».  Програма PROTECT також залучена до роботи  комітету з питань безпеки та оборони Національної Ради з відновлення України від наслідків війни. Головними партнерами PROTECT в Україні є Міністерство оборони України, Генеральний Штаб Збройних Сил України, віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, урядова уповноважена з гендерних питань, Комітет з питань національної безпеки, оборони і розвідки Верховної Ради України.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Відповіді на найбільш поширені запитання ви можете знайти тут - FAQ.

Курс безкоштовний?

Так. Вам знадобиться лише доступ до мережі інтернет на швидкості, достатній для перегляду відеолекцій.

Чи зможу я отримати сертифікат після завершення курсу?

Так. Для цього необхідно успішно пройти тестові завдання після кожного модуля, 80% правильних відповідей.

В який час будуть проходити заняття?

Відеолекції, завдання, форум і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.

  1. Classes Start