
Віталій Каплюк
Продакт-менеджер із тракторів компанії «New Holland Agriculture».
Отримайте необхідні знання у галузі агроінженерії від провідних викладачів-практиків з топових профільних компаній!
10-12 тисяч гривень на місяць — саме стільки заробляє агроінженер без досвіду роботи, а ті, хто постійно підвищують кваліфікацію та потрапляють в аграрні холдинги, можуть розраховувати на стартову ставку у 20-25 тисяч гривень. Фінансової стелі у цій спеціальності немає, а попит постійно зростає.
У межах практичного курсу «Агроінженерія» слухачі отримають знання та навички, потрібні для спеціаліста, який займається проєктуванням, будівництвом і удосконаленням сільськогосподарської техніки та обладнання.
Наш курс – це дев’ять лекцій по тридцять хвилин. Під час навчання ви ознайомитеся з усіма видами інструментарію для основного, вторинного та вертикального обробітку, а також розглянете різні види техніки (трактори, сівалки різного призначення, комбайни, обприскувачі, жатки та багато іншого), їхню конструкційну будову, основні конструкційні вузли та характеристики, за якими сучасні аграрії обирають техніку.
Після прослуховування лекцій та успішного проходження тестів слухачі отримають сертифікат від провідних викладачів, експертів та укладачів курсу.
Курс розрахований для самостійного вивчення студентами освітнього рівня «Магістр» аграрних закладів вищої освіти або фахівцями, що мають базову аграрну освіту.
9 лекцій по 30 хвилин.
Лекція 1. Трактори. Призначення, класифікація, конструкційна будова, основні вузли, приклади технічних рішень.
Лектор: Віталій Каплюк, «New Holland Agriculture».
Лекція 2. Техніка для основного обробітку ґрунту. Машини для традиційного полицевого та безполицевого обробітку та для консервувальних технологій. Плуги, дисколапові агрегати, чізелі, дискові борони.
Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 3. Техніка для вторинного обробітку ґрунту. Стерньові культиватори, лапові та дискові конструкції. Передпосівні комбіновані агрегати та шлейфи. Міжрядні культиватори. Активні горизонтальні та вертикальні ґрунтофрези.
Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 4. Техніка для вертикального обробітку, стріп-тілл та ноу-тілл. Призначення, технологічні аспекти, різновиди техніки, рекомендації з вибору та застосування.
Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 5. Сівалки зернові. Сівалки механічні та пневматичні, в підготовлений ґрунт, за мінімальними та нульовими технологіями. Комбінації. Одночасне внесення добрив. Основні вузли, включно з сошниками.
Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 6. Сівалки однонасіневого точного висіву. Вимоги до якісного посіву. Побудова та головні елементи конструкцій. Сучасні тенденції.
Лектор: Сергій Осадчий, «Хорш Україна».
Лекція 7. Розкидачі та розподілювачі міндобрив. Дискові розкидачі, конструкція, основні вузли. Способи поліпшення рівномірності внесення добрив, елементи точного землеробства. Пристрої для підживлення рослин.
Лектор: Дядинюк Олексій, ДП «Амазоне-Україна».
Лекція 8. Обприскувачі. Технологічні аспекти. Причіпні та самохідні обприскувачі, конструктивна побудова, основні елементи. Застосування з перемінною нормою внесення пестицидів.
Лектор: Дядинюк Олексій, ДП «Амазоне-Україна».
Лекція 9. Зернозбиральні комбайни. Призначення. Класифікація. Різновиди. Основи конструкцій, основні вузли.
Лектор: Олександр Суханов, «New Holland Agriculture».
Продакт-менеджер із тракторів компанії «New Holland Agriculture».
Регіональний представник «Хорш Україна» у північно-східному бізнес-регіоні.
Регіональний представник в центральному регіоні компанії «Амазоне-Україна».
Менеджер з маркетингу «New Holland Agriculture» в Україні, Молдові, країнах Балтії та Фінляндії.
Провідний експерт курсу – Віктор Сич. Працював в Спеціальному конструкторському бюро «Спектр», де розробляв нові технології в промисловості та сільському господарстві з використанням мікрохвильової енергії. Першим ввів на ринок України такі компанії, як «Gaspardo» та «Bednar» (раніше - «STROM»). Був директором ТОВ «КУН-Україна». Має великий досвід виступів на конференціях, семінарах, у школах, на тренінгах по всій лінійці начіпної/причіпної техніки. Член експертної ради виставок «Інтерагро», Київ, Україна, та «Techagro», Брно, Чехія, в конкурсі на найкращі інновації, а також експертної групи «Днів агротехнологій УКАБ».
Алла Кравченко – заступник генерального директора Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Анатолій Циркун – генеральний директор агенцій UCABevent та UCABtravel.
Олександр Радченко – менеджер проєктів Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
Курс розроблено в рамках проєкту «Удосконалення магістерської програми з агрономії на півдні України», який реалізується спільними зусиллями Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Херсонського державного аграрно-економічного університету та групи компаній «Агроф’южн» за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.